Teknograph

Aktek Tekno Bülten

Teknograph 1. Sayı

Bu sayımızda AI, Silikon Vadisi’ndeki Unicorn’lar, Geleceğin Oteli, Blockchain ve Uzay Teknolojilerinden bahsediyoruz.

Teknograph 2. Sayı

Bu sayımızda, Proptech, Etsiz Burgerler, Enerjide değişen rüzgar, Tesla ve Yeni Drone  Teknolojilerinden bahsediyoruz.

Teknograph 3. Sayı

Bu sayımızda, Dijitizasyon ve Dijitalizasyon, Teknoloji Startup’ları, Microsoft Flight Simulator 2020, Fintech Girişimleri ve Fedex’in Kurye Robotu “Roxo” dan bahsediyoruz.

Teknograph 4. Sayı

Bu sayımızda, Fintech ile para kazanmanın yolları, Başarılı Fintech şirketleri, Netflix hakkında bilinmeyenler, Boston Dynamic SPOT robotu ve Apple’ın yeni satın almasından bahsediyoruz.

Teknograph 5. Sayı

Bu sayımızda, Yeşil Enerji, Elektrikli Deniz Aracı, Küresel Isınma ile Savaşmanın Ekonomik Avantajları, Yapay Zeka ve Futbol ve Uygulamalar ile ilgili bilgileri paylaşıyoruz.

Teknograph 6. Sayı

Bu sayımızda, Covid-19 sonrası teknoloji ihtiyacı, Batı Girişim Ekosistemi, 2020 Dünya Girişim Raporu, Dikkat edilmesi gereken teknoloji girişimleri ve Samsung Galaxy ile bilgilendirmeleri paylaşıyoruz.

Teknograph 7. Sayı

Bu sayımızda, endüstride robotlar, Covid-19 süreci ve sonrası mobilin yıldızları, perakende sektörü ve kapalı alanların geleceği, üretime yön verecek teknolojiler ve Dataiku hakkında bilgiler paylaşıyoruz.

Teknograph 8. Sayı

Bu sayımızda, enterprise tech, envanter tahminleme, geleceğin teknoloji iş gücü öngörileri,teknoloji IPO’ları ve 3D yazıcılılar hakkında bilgiler paylaşıyoruz.

Teknograph 9. Sayı

Bu sayımızda; IT kolunun kurumların merkezi dijitalleşmesindeki önemi, CIO’ların kurumsal dijitalleşme stratejisindeki kritik adımları, Akıllı tarım teknolojiler AgricultureTech, Teknoloji devlerinin dijital bankaya dönüşmeleri, ve oyun devi PUBG’nin halka arzı hakkında yeni gelişmeleri sizlerle paylaşıyoruz.