Teknograph

Aktek Tekno Bülten

Teknograph 12. Sayı

Bu sayımızda; 2020 küresel VC trendleri, 2020 yılındaki fintech kullanıcı davranışlarındaki büyük farklılıklar, üretimde dijitalleşme ve mantıksal çözümlemenin önemi, Avrupa’nın ERP yazılım devi SAP’nin zor zamanları ve elektrikli araçlar hakkında yeni gelişmeleri sizlerle paylaşıyoruz.

Teknograph 11. Sayı

Bu sayımızda; Kurumsal Yazılımlar, 2020’nin başarılı teknoloji finansmanları, Çin’deki 5G atılımı, USA’da teslimata çıkan Otonom Araçlar ve Otonom Araçların geleceği hakkında yeni gelişmeleri sizlerle paylaşıyoruz.

Teknograph 10. Sayı

Bu sayımızda; Quantum Computing ve Kimya & Enerji Sektörü, Siber Güvenlik Harcamalarındaki Yükseliş Trendi, 2020 Global Fintech Raporu, İTÜ Bigbang 2020 Sonuçları, ve Playstation 5 hakkında yeni gelişmeleri sizlerle paylaşıyoruz.

Teknograph 9. Sayı

Bu sayımızda; IT kolunun kurumların merkezi dijitalleşmesindeki önemi, CIO’ların kurumsal dijitalleşme stratejisindeki kritik adımları, Akıllı tarım teknolojiler AgricultureTech, Teknoloji devlerinin dijital bankaya dönüşmeleri, ve oyun devi PUBG’nin halka arzı hakkında yeni gelişmeleri sizlerle paylaşıyoruz.

Teknograph 8. Sayı

Bu sayımızda, enterprise tech, envanter tahminleme, geleceğin teknoloji iş gücü öngörileri,teknoloji IPO’ları ve 3D yazıcılılar hakkında bilgiler paylaşıyoruz.

Teknograph 7. Sayı

Bu sayımızda, endüstride robotlar, Covid-19 süreci ve sonrası mobilin yıldızları, perakende sektörü ve kapalı alanların geleceği, üretime yön verecek teknolojiler ve Dataiku hakkında bilgiler paylaşıyoruz.

Teknograph 6. Sayı

Bu sayımızda, Covid-19 sonrası teknoloji ihtiyacı, Batı Girişim Ekosistemi, 2020 Dünya Girişim Raporu, Dikkat edilmesi gereken teknoloji girişimleri ve Samsung Galaxy ile bilgilendirmeleri paylaşıyoruz.

Teknograph 5. Sayı

Bu sayımızda, Yeşil Enerji, Elektrikli Deniz Aracı, Küresel Isınma ile Savaşmanın Ekonomik Avantajları, Yapay Zeka ve Futbol ve Uygulamalar ile ilgili bilgileri paylaşıyoruz.

Teknograph 4. Sayı

Bu sayımızda, Fintech ile para kazanmanın yolları, Başarılı Fintech şirketleri, Netflix hakkında bilinmeyenler, Boston Dynamic SPOT robotu ve Apple’ın yeni satın almasından bahsediyoruz.

Teknograph 3. Sayı

Bu sayımızda, Dijitizasyon ve Dijitalizasyon, Teknoloji Startup’ları, Microsoft Flight Simulator 2020, Fintech Girişimleri ve Fedex’in Kurye Robotu “Roxo” dan bahsediyoruz.

Teknograph 2. Sayı

Bu sayımızda, Proptech, Etsiz Burgerler, Enerjide değişen rüzgar, Tesla ve Yeni Drone  Teknolojilerinden bahsediyoruz.

Teknograph 1. Sayı

Bu sayımızda AI, Silikon Vadisi’ndeki Unicorn’lar, Geleceğin Oteli, Blockchain ve Uzay Teknolojilerinden bahsediyoruz.