Lojistik ve Ulaşım

Advanced Data Analytics

Şirketinizin lojistik operasyonlarını optimize etmek ve ulaşım maliyetlerini düşürmek için ileri veri analitiği çözümleri sunuyoruz. 

Lojistik ve ulaşım alanındaki uzmanlığımızla, işletmenizin lojistik süreçlerini daha etkili ve verimli hale getiriyoruz.

Aktek ve GenAI ile Akıllı Süreçler

Aktek’in veri analizi ve yapay zeka danışmanlık hizmetleri, ürün verimliliğini desteklerken, harcamaları optimize eder ve şirketlerin hızla sonuç almasına ve başarıyı üst düzeye çıkarmasına yardımcı olur.

Lojistik ve Ulaşım

Rota Optimizasyonu:

Taşıma rotalarını optimize ederek maliyetleri azaltıyor ve teslimat sürelerini iyileştiriyoruz. Yapay zeka ve optimizayon algoritmalarını kullanarak, en uygun rota ve lojistik planlarını belirliyor ve işletmenizin lojistik operasyonlarını optimize ediyoruz.

Yük Planlama ve Optimizasyonu:

Şirketiniz yük planlamasını optimize etmek için yenilikçi çözümler sunuyoruz. Bu çalışmalar kapsamında ürün boyutları, ağırlık kapasiteleri ve teslimat programları gibi faktörleri analiz ediyoruz. Yük konfigürasyonlarını optimize ediyor, şirketlerin araç kullanımını en üst düzeye çıkarabiliyor, yakıt tüketimini azaltabiliyor ve taşıma maliyetlerini düşürebiliyoruz.

Veri Analitiği Uygulama Alanları

Operasyonel Verimlilik

Finans / Tahsilat

İnsan Kaynakları Ve İş Gücü

Pazarlama ve Müşteri Analitiği

İtibar Yönetimi

Lojistik ve Ulaşım

Bizimle İletişime Geçin

Aktek İleri Veri Analitiği

Veri Analitiği Hakkında daha fazla bilgi için bizimle hemen iletişime geçin:

Telefon: +90 212 393 00 90