İnsan Kaynakları ve İş Gücü

Advanced Data Analytics

Şirketinizin insan kaynakları süreçlerini optimize etmek ve işgücü verimliliğini artırmak için ileri veri analitiği çözümleri sunuyoruz. 

İnsan kaynakları alanında uzmanlaşmış ekibimizle, işletmenizin insan kaynakları yönetimini iyileştirecek stratejiler geliştiriyor ve değerli içgörüler elde ediyoruz.

Aktek ve GenAI ile Akıllı Süreçler

Aktek’in veri analizi ve yapay zeka danışmanlık hizmetleri, ürün verimliliğini desteklerken, harcamaları optimize eder ve şirketlerin hızla sonuç almasına ve başarıyı üst düzeye çıkarmasına yardımcı olur.

İnsan Kaynakları Ve İş Gücü

İş Gücü Planlaması:

Gelecekteki işgücü ihtiyaçlarını belirlemek ve uygun insan kaynakları stratejilerini oluşturmak için ileri veri analitiği tekniklerini kullanıyoruz. İşgücü verilerini analiz ederek, mevcut ve gelecekteki talepleri dikkate alarak işgücü planlaması stratejileri geliştiriyoruz. Bu sayede, işletmenizin ihtiyaç duyduğu yeteneklere ve becerilere uygun personel alımı yapmanıza ve iş gücünü etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı oluyoruz.

Şirketinizin insan kaynakları yönetimini güçlendirmek ve işgücü planlamasını optimize etmek için bize katılın. İleri veri analitiği ile işgücü verimliliğinizi artırın ve işletmenizin başarısına katkı sağlayın.

Yetenek Yönetimi ve Geliştirme:

Çalışan performans verilerinin, beceri değerlendirmelerinin ve eğitim sonuçlarının analiz ederek, yüksek potansiyelli çalışanların belirlenmesine, yetenek eksikliklerinin değerlendirilmesine ve eğitim ve geliştirme programlarını bireysel ihtiyaçlara uygun şekilde düzenlenmesine yardımcı oluyoruz. Bu çalışmalarla şirketler; çalışan katılımını, tutumunu ve organizasyon içindeki kariyer ilerlemesini artırabiliyor.

Veri Analitiği Uygulama Alanları

Operasyonel Verimlilik

Finans / Tahsilat

İnsan Kaynakları Ve İş Gücü

Pazarlama ve Müşteri Analitiği

İtibar Yönetimi

Lojistik ve Ulaşım

Get In Contact With Us

Aktek İleri Veri Analitiği

Veri Analitiği Hakkında daha fazla bilgi için bizimle hemen iletişime geçin:

Telephone: +90 212 393 00 90